KONST / Litografier / Färglitografi 14818216
nr 1481 8216
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 121/450. Färglitografi, bildmått: 54x38 cm, yttermått inklusive ram: 69x52 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 20:22:03
300 kr
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr